Jesteśmy wyspecjalizowaną
przychodnią telemedyczną

Pomagamy pro bono w czasie pandemii koronawirusa

Rozpocznij konsultację

Zapewniamy pro bono:

 • wstępną diagnozę COVID-19
 • leczenie infekcji dróg oddechowych

Jak możesz skorzystać z pomocy naszej przychodni?

Powiedz nam, jak się czujesz

Powiedz nam, jak się czujesz

Wypełnij kwestionariusz medyczny

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojego stanu zdrowia i objawów, jakie Cię niepokoją. Otrzymasz wstępną odpowiedź i poradę lub zostaniesz skierowany na konsultację z lekarzem.

Lekarz postawi wstępną diagnozę

Lekarz postawi wstępną diagnozę

Analizując Twój wywiad medyczny

Wykorzystujemy nowoczesne technologie i formularz konsultacji online zapewniający większe bezpieczeństwo w czasie epidemii.

Otrzymasz szybką pomoc

Otrzymasz szybką pomoc

Poznasz zalecenia lekarza

Dowiesz się, czy przyczyną gorszego stanu Twojego zdrowia może być zakażenie koronawirusem. Otrzymasz poradę epidemiologiczną, bądź zalecenia lekarza, a w razie konieczności e-receptę lub e-zwolnienie.

Kwestionariusz on-lineProf. dr hab. n. med. Piotr Kuna,
współtwórca projektu Dimedic.pl

Diagnozujemy Cię online
w Twoim domu:

 • Skorzystaj z konsultacji online z lekarzem 24/7

 • Odpowiedz na pytania z formularza medycznego online

 • Szybko otrzymasz wstępną diagnozę

 • Otrzymasz też e‑Receptę i e‑Zwolnienie

 • Zabezpieczymy Twoje dane medyczne

 • Będziemy monitorować Twój stan zdrowia

 • Udostępniamy nowoczesną platformę medyczną

  Współtwórcą naszych rozwiazań (formularzy medycznych) jest Prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna, ekspert medycyny w zakresie chorób wewnętrznych i alergologii. Rozwiązania są zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, powstały w oparciu o doświadczenia lekarzy z Polski, Chin i innych krajów Europy, którzy walczą z pandemią koronawirusa.

Rozpocznij konsultację

Nasi lekarze

Zespół Dimedic.pl powstał, by pomagać pacjentom i wspierać system opieki zdrowotnej podczas rozwijającej się epidemii koronawirusa. Tworzą go zarówno lekarze z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodzi lekarze z pasją i misją pomagania innym. Lekarze Dimedic.pl pomagają pacjentom pro bono.

doctorJoanna Barczykowska-Tchorzewska,
Prezes Zarządu Dimedic.PL

Kim jesteśmy?

Przychodnię telemedyczną Dimedic.PL zarejestrowaliśmy w Łodzi, 24 marca 2020 r., zaraz po wybuchu pandemii (Sars-CoV-2). Pomagamy społecznie.

Projekt powstał, aby pomóc pacjentom i wesprzeć system opieki zdrowotnej podczas rozwijającej się epidemii koronawirusa.

Nasi lekarze są wspierani poprzez system wystandaryzowanych kwestionariuszy medycznych*, pomogą jak największej liczbie pacjentów.

Połączyliśmy technologię brytyjskiej przychodni z doświadczeniem, wiedzą i empatią polskich lekarzy.

Czytaj więcej

* Lekarz przeprowadza wywiad lekarski wykorzystując kwestionariusz medyczny (zawierający pytania lekarza i odpowiedzi od pacjenta), na podstawie którego podejmowana jest decyzja w zakresie stanu zdrowia pacjenta, zalecane jest odpowiednie leczenie z możliwością wystawienia e-recepty lub e-zwolnienia. Usługa jest skierowana do osób dorosłych, a udzielone odpowiedzi muszą być zgodne z prawdą. Formularz medyczny został przygotowany zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W razie wątpliwości związanej z koronawirusem COVID‑19 skontaktuj się z infolinią NFZ: 800 190 590.

Organizatorzy

Partnerzy