Strona głównaJak możesz skorzystać z pomocy naszej przychodni?

Jak możesz skorzystać
z pomocy naszej przychodni?

Drogi pacjencie

W czasie pandemii SARS-CoV-2 robimy wszystko, by szybko i prawidłowo ocenić stan Twojego zdrowia. Wykorzystujemy wiedzę wybitnych polskich lekarzy oraz doświadczenie specjalistów z innych krajów, w tym z Chin i z Włoch. Korzystamy z najnowszych osiągnięć telemedycyny, kontaktując się przez Internet, a w szczególnych przypadkach również telefonicznie.

Jeśli stan Twojego zdrowia będzie wymagał hospitalizacji – polecimy Ci dostępne szpitale, najbliższe miejsca gdzie obecnie przebywasz.

Jeśli stan Twojego zdrowia będzie na tyle dobry, że będziesz mógł być dalej leczony w domu – zarekomendujemy Ci takie leczenie.

Jeśli jednak stan Twojego zdrowia nie będzie wymagał leczenia – pogratulujemy Ci i będziemy życzyli dalszego stosowania się do zasad bezpieczeństwa w okresie pandemii.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, pamiętając jednak, że współczesna medycyna i nawet najlepsi lekarze mają dużo pokory wobec wielu schorzeń współczesnego świata.

W imieniu całego zespołu Dimedic.pl

Prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna
Prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna
ekspert medycyny w zakresie chorób wewnętrznych i alergologii, współtwórca projektu Dimedic.pl, który powstał by pomóc pacjentom w czasie pandemii SARS-CoV-2 w Polsce.

Organizatorzy

Partnerzy