Strona głównaO nasIzabela Zdrojewska
dr n. farm.

Izabela Zdrojewska

Farmaceuta z międzynarodowym doświadczeniem zdobytym w Polsce, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. W 2002 roku zdobyła tytuł doktora nauk farmaceutycznych na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku, związana była również z Uniwersytetem w Lund (Szwecja).

Od 2006 zarejestrowana w Royal Pharmaceutical Society of Great Britain, posiada Prawo Wykonywania Zawodu Farmaceuty na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. Jest członkiem General Pharmaceutical Council - angielskiego odpowiednika Naczelnej Izby Aptekarskiej. Od 2015 roku zarejestrowana przez Care Quality Commission (organ regulujący i nadzorujący działalność podmiotów świadczących usługi w zakresie ochrony zdrowia w UK) jako Director, Registered Manager oraz Nominated Individual kliniki online Dimedic.eu, pasjonuje się telemedycyną i jest przeświadczona, że połączenie nowoczesnej technologii oraz tradycyjnej medycyny może spowodować wzrost świadomości Pacjentów oraz łatwiejszy dostęp do porady medycznej na wysokim poziomie.

Za realizację wizjonerskiego projektu i wprowadzenie nowej jakości na rynku ochrony zdrowia jako pionier telemedycyny, firma Dimedic.eu otrzymała tytuł Symbol Innowacji 2019 nadawany przez Monitor Biznesu oraz Monitor Rynkowy (Rzeczpospolita).

Wróć
Izabela Zdrojewska

Organizatorzy

Partnerzy